You are currently viewing Koniec palenia, zanurzamy się

Koniec palenia, zanurzamy się

Koniec palenia, zanurzamy się

Przez ostatnie dwa tygodnie siedziałem w domu i moim zajęciem było zajmowanie się córką, aplikowanie jej różnych lekarstw, szykowanie śniadań, łykanie różnych tabletek i radość z tego, że ospa nie dopadła mnie tak, jak wyczytałem w internetach, że mogła. Ogólnie nie mogę narzekać, oboje z Królewną dobrze się bawiliśmy. Co prawda przez prawie cały ten czas pogoda za oknem sprawiała, że żal było nie wychodzić, ale na szczęście to ograniczenie nie dotyczyło Królewny, której potrzeba huśtania się na różnego rodzaju huśtawkach była systematycznie zaspokajana przez Mamę podczas popołudniowych spacerów.

A ja co? Wbrew obiegowej opinii, że bezczynność i siedzenie w domu powoduje przyrost wagi – schudłem. Dzisiaj rano waga pokazała dawno niewidziane i od dawna wyczekiwane 80 kg. Do tego zawartość tłuszczu 18,8 % – taka niezbyt tłusta śmietana. Fakt, że jakoś mniej ostatnio jem, słodycze poszły w odstawkę i inne podjadane w pracy dodatkowe kalorie. Jednak jestem trochę zaskoczony. Teraz zobaczymy, jak ta waga się utrzyma po powrocie do normalnego życia.

Dokładnie tak, od jutra koniec palenia, zanurzamy się – pełnia normalności. Dzisiaj byliśmy z Królewną na kontroli i na papierze mamy napisane, że jest w pełni zdrowa. Ospa jak na razie jej nie dopadła i niech tak zostanie. Czyli jutro rano pobudka, owsianka, Królewna do żłobka, a tata do pracy. Aż się boję, ile tej pracy na mnie czeka. Ale co zrobić?

Powrót do życia to także powrót na rower. Nie wiem, czy od razu jutro się uda, ale może jakaś mała delikatna przejażdżka wieczorem dojdzie do skutku. Wykres kondycji wygląda słabo, więc dużo pracy przede mną. Teraz tylko, żeby jeździć, trzeba jeździć…

I na koniec niespodzianka od mojej drużyny

Jutro sklep MyBike.pl organizuje szkolenie z upgrade’u roweru. Nie wiem, czy uda mi się dotrzeć, ale z pewnością będzie się można dowiedzieć ciekawych rzeczy. Jak modyfikować rower, co zmieniać, a czego nie ruszać. I wreszcie, jak się pozbyć zbędnych gramów. Zapraszam!